Медведівська ТГ
Черкаська область
gov.ua місцеве самоврядування України
  Пошук

Порядок денний

ДЕСЯТА СЕСІЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ

21.05.2021 РОКУ

 

ПОРЯДОК ДЕННИЙ:

 1. Про затвердження правил благоустрою та утримання території населених пунктів Медведівської сільської ради

Доповідає Іванченко А.О. – сільський голова

 1. Про делегування повноважень з надання адміністративних та дозвільних послуг у сфері містобудування та архітектури на території Медведівської сільської ради

Доповідає Іванченко А.О. – сільський голова

 1. Про внесення змін до рішення сільської ради від 24.12.2020 року №5-13/VІІІ «Про бюджет Медведівської сільської територіальної громади на 2021 рік»

Доповідає Білоножко Т.О. – головний бухгалтер Медведівської сільської ради.

 1. Про передачу майна комунальної власності сільської ради комунальному підприємству «Універсал»

Доповідає Іванченко А.О. – сільський голова

 1. Про надання матеріальної допомоги на лікування

Доповідає Білоножко Т.О. – головний бухгалтер Медведівської сільської ради.

Доповідає Панасенко Ю.Г – керівник земельного відділу

 1. Про затвердження переліку земельних ділянок призначених для продажу права оренди на земельних торгах у формі аукціону окремими лотами. Надання дозволів на розробку проектів землеустрою.
 2. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Мущенку Ю. Б. для ведення особистого селянського господарства.

 

 1. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Романчі О.В. для індивідуального садівництва.
 2. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Романчі А.Ю. для індивідуального садівництва.
 3. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Романчі С.А. для індивідуального садівництва.
 4. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Романчі Ю.М. для індивідуального садівництва.
 5. Про надання дозволу громадянці Терещенко М.С. на замовлення виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)
 6. Про затвердження проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки, та надання її у власність громадянці Іщенко Л.М.
 7. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Домбровській Л.С. для ведення особистого селянського господарства.
 8. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості) та надання у власність земельної ділянки громадянці Колесовій Т.О.
 9. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Дубина О.В. для ведення особистого селянського господарства.
 10. Про надання дозволу громадянину Петренку А.В. на замовлення виготовлення технічної документації із землеустрою щодо встановлення (відновлення) меж земельної ділянки в натурі (на місцевості)
 11. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Канюка В.І. для ведення особистого селянського господарства.
 12. Про надання у власність земельної ділянки громадянці Макаренко В.М. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
 13. Про припинення права користування земельною ділянкою у громадянина Канюки П.І.
 14. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Котовському Р.А. для ведення особистого селянського господарства.
 15. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Котовській Ю.А. для ведення особистого селянського господарства.

 

 1. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Кокодінській Л.В. для ведення особистого селянського господарства.
 2. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Ковтуну В.М. для ведення особистого селянського господарства.
 3. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Литвин Н.І. для ведення особистого селянського господарства.
 4. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Литвину М.М. для ведення особистого селянського господарства.
 5. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Сущенку О.І. для ведення особистого селянського господарства.
 6. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 6,0549 га.
 7. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Джирмі Д.В. для ведення особистого селянського господарства.
 8. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Кобзар Н.Ф. для ведення особистого селянського господарства.
 9. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Головко К.Д. для ведення особистого селянського господарства.
 10. Про затвердження технічної документації із землеустрою щодо поділу земельної ділянки площею 11,6000 га.
 11. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Гапченку С.В. для ведення особистого селянського господарства.
 12. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Дишлевому А.О. для ведення особистого селянського господарства.
 13. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Іванченку О.В. для ведення особистого селянського господарства.
 14. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Бойку С.С. для ведення особистого селянського господарства.
 15. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Панфілову О.А. для ведення особистого селянського господарства.

 

 1. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Панфіловій О.В. для ведення особистого селянського господарства.
 2. Про надання в оренду земельної ділянки в розмірі 0,1834 га ТОВ «Головківське-3»
 3. Про надання в оренду земельної ділянки в розмірі 0,1112 га громадянину Марченку М.В.
 4. Про затвердження проектів землеустрою щодо відведення земельних ділянок, та надання їх у власність громадянину Білоножко І.М.
 5. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Бойко В.І. для ведення особистого селянського господарства.
 6. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Сивокінь В.В. для індивідуального садівництва.
 7. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Васюрі В.М. для ведення особистого селянського господарства.
 8. Про припинення права користування земельною ділянкою у громадянина Різник В.С.
 9. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Дивнич Л.М. для будівництва та обслуговування житлового будинку, господарських будівель і споруд.
 10. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Кам´янецькому І.І. для ведення особистого селянського господарства.
 11. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянці Кам´янецькій Н.О. для ведення особистого селянського господарства.
 12. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки у власність громадянину Копань В. В. для ведення особистого селянського господарства.

 

 

 

 

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь