Черкаська область, Черкаський район

ІНФОРМАЦІЙНА СТОРІНКА ПО СТВОРЕННЮ ЦНАП

Медведівська ОТГ стала однією з громад Черкащини, яка пройшла відбір програми

“ U-LEAD   з Європою“ для отримання допомоги у  створенні  і модернізації центра надання адміністративних послуг  ( ЦНАП).

В рамках цього проєкту програма   “ U-LEAD   з Європою“  надає Медведівській ОТГ

інституційну допомогу в створенні ЦНАП ,  умеблювання та компютерну  техніку для основного офісу ЦНАП та    ВРМ     ( відаленого робочого місця),   що  знаходиться  в  с. Худоліївка   та систему  електроного документообігу    “Вулик”.

Натомість головою Медведівської сільської ради  Лавріненко О.Г.  та  депутатами, на виконання   вимог даного проєкту, було прийнято рішення: підготувати та відремонтувати приміщення для ЦНАП, що розташоване  в будівлі  Медведівської сільської ради. На сьогоднішній день ремонтні роботи завершено.

Заздалегідь були враховані потреби людей з обмеженими можливостями.

Незабаром у Медведівській ОТГ відбудеться відкриття власного  центру надання адмінпослуг, що в свою чергу дозволить забезпечить мешканців громади та с. Худоліївка зручними та доступними адмінпослугами, які будуть надаватися в одній установі, і  цим  збереже час та гроші   та потребу їздити до  райцентру мешканцями.

Наш ЦНАП надаватиме 142 послуги ( які в подальшому будуть розширюватися).

Мешканці Медведівської ОТГ та с. Худоліївка  ( ВРМ) зможуть отримати послуги з:

- Державної реєстрації актів цівільного стану

• Реєстрації місця проживання
    • Паспортні послуги
    • Послуги з державної реєстрації речових прав на нерухоме майно
    • Послуги з державної реєстрації  юридичних та фізичних осіб
    • Надання відомостей з ДЗК
    • Державна реєстрація земельних ділянок