Актуальні новини

Медведівська ТГ стала однією з громад Черкащини, яка пройшла відбір програми  “ U-LEAD   з Європою“ для отримання допомоги у  створенні  і модернізації центра надання адміністративних послуг  ( ЦНАП).

18 Березня, 2024 р., 11:08
Українські військові щодня оберігають наш спокій. Піклуємося про наших героїв та робимо все, щоб спростити їх взаємодію з державою.
22 Листопада, 2023 р., 10:28
      Займаєтеся сільським господарством та хочете отримати грант на теплицю або інші послуги? Про сервіси для агробізнесу дізнавайтеся на Гіді з державних послуг. За кілька кліків знаходьте інформацію, де отримати послугу та які документи взяти із собою.
09 Листопада, 2023 р., 08:08
Якщо ви хочете розпочати ветеринарну практику або отримати ліцензію на виробництво ветеринарних препаратів для тварин — переходьте на Гід з державних послуг. Там знайдете покрокові інструкції про те, як отримати необхідну послугу у сфері ветеринарії замість того, щоб годинами розбиратися самотужки.
02 Жовтня, 2023 р., 11:57
    Робимо все можливе, щоб українські військові отримували всі необхідні послуги швидко та зручно. На Гіді з державних послуг ветерани та члени їхніх сімей можуть знайти покрокові інструкції про те, як оформити потрібні довідки чи одержати допомогу від держави.
11 Вересня, 2023 р., 10:06
  Головне управління Пенсійного фонду України в Черкаській області надає роз’яснення щодо внесення змін/доповнення/уточнення до реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування (далі –  Реєстр застрахованих осіб).
06 Вересня, 2023 р., 10:58
        Шукаєте, як зареєструвати інноваційний проєкт, переоформити ліцензію на провадження освітньої діяльності та отримати інші сервіси для освітян? Дізнавайтеся, як оформити послуги, — на Гіді з державних послуг.
09 Серпня, 2023 р., 17:32
Проводите робочий день за кермом, доставляючи найнеобхідніше? На Гіді з державних послуг доступні послуги для тих, хто транспортує вантажі по Україні та за кордон. Щоб ви не витрачали час на пошук установи, яка допоможе з документами, зробили для вас добірку корисних послуг у сфері транспортування.
24 Грудня, 2020 р., 20:32
ПОСЛУГА єМАЛЯТКО