Медведівська ТГ

Рішення 5 сесії

Дата: 25.12.2020 21:23
Кількість переглядів: 292

1. Про програму соціально-економічного розвитку Медведівської територіальної громади  на 2021-2023 роки.

Програма соціально-економічного розвитку Медведівської територіальної громади на 2021-2023 роки.

2. Про затвердження сільської комплексної програми "ТУРБОТА" на 2021-2022  роки Медведівської сільської ради

Сільська комплексна програма "ТУРБОТА" на 2021-2022  роки Медведівської сільської ради

3. Про порядок надання матеріальної допомоги громадянам за рахунок коштів сільського бюджету

Порядок надання матеріальної допомоги громадянам за рахунок коштів сільського бюджету

4. Про затвердження Цільлвої програми підтримки військовослужбовців військової служби за контрактом, які уклали контракт у 2021-2022 роках, та членів їх сімей.

5. Про програму "Про діяльність та утримання на території сіл медведівської сільської ради помічника з охорони громадського порядку на 2021 рік!

6. Про програму природоохоронних заходів на 2021 рік.

7. Про програму організації та фінансування у 2020-2021 роках громадських робіт.

8. Про затвердження переліку обєктів, видів суспільно-корисних оплачуваних робіт та обєктів на території сіл Медведівської сільської ради для осіб, на яких судом складене адміністративне стягнення у вигляді суспільно-корисних оплачуваних робіт, на 2021 рік.

9. Про роботу місцевої пожежної команди Медведівської сільської ради та затвердження програми про її діяльність на 2021 рік.

10. Про встановлення та затвердження на 2021 рік батьківської плати за харчування дітей в ЗДО "Світанок" с. Медведівка Чигиринського району Черкаської області.

11. Про затвердження структури виконавчих органів ради, загальної чисельності апарату ради та її виконавчих органів на 2021 рік.

12. Про встановлення ліміту бензину на автомобілі

13. Про бюджет Медведівської сільської територіальної громади на 2021 рік 23542000000 (код бюджету)

14. Про положення про порядок надходження і використання цільового фонду Медведівської сільради.

15. Про затвердження положення про преміювання, встановлення надбавок до заробітної плати працівникам апарату сільської ради.

16. Про встановлення умов оплати праці сільському голові на 2021 рік.

17. Про надання згоди на прийняття бюджетних установ та майна у комунальну власність територіальної громади Медведівської сільської ради зі спільної власності територіальних громад району.

18. Про виплату Головко Зої Михайлівні грошової компенсації, яка звільнена з посади секретаря Мельниківської сільської ради.

19. Про цільову прграму та затвердження положення про "Бюджет Участі Медведівської сільської ради на 2021-2023 роки"

20. Про прийняття у комунальну власність Медведівської сільської ради з державної власності земельних ділянок сільськогосподарського призначення в розмірі 530,1384 га

21. Про прийняття у комунальну власність Медведівської сільської радт обєднаної територіальної громади з державної власності земельних ділянок сільськогосподарського призначення в розмірі 23,0523 га

22. Про затвердження детального плану території

23. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянинові Тарасюк О.С.

24. Про розроблення детального плану території по вулиці Зеленій с. Медведівка Чигиринського району Черкаської області.

25. Про надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки громадянинові Тарасюк І.М.

26. Про розроблення детального плану території по вулиці Зеленій с. Медведівка Чигиринського району Черкаської області.

27. Про внесення змін до рішення сільської ради від 24.12.2019 року №16-15/VII "Про бюджет Медведівської сільської обєднаної територіальної громади на 2020 рік".

28. Про внесення змін до рішення Худоліївської сільської ради від 23.12.2019 року №48-8/VII "Про сільський бюджет на 2020 рік".

29. Про внесення змін до рішення сільської ради від 24.12.2019 року №55-1/VII "Про сільський бюджет села Мельники на 2020 рік".

30. Про програму розвитку культури та мистецтва Медведівської сільської ради на 2021-2025 роки.

31. Про надання у власність земельних ділянок громадянам.   ДОДАТОК

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)