Благоустрій територіальної громади

Дата: 18.05.2021 16:06

Привабливість кожній місцевості надає не тільки місце розташування, а, в першу чергу, санітарний стан, який забезпечують самі жителі.Позиція голови Іванченко А.О. є чіткою,та однозначною: обличчя громади є благоустрій наших сіл.В рамках місячника благоустрою населених пунктів Медведівської ОТГ розпочато покос трави.

Не залишається осторонь КП «Універсал»,організовано роботу з покосу трави на территоріях парків, скверів, узбічча,  терріторія очисних,теріторію коло церкви,та прилеглих до виробничих об’єктів.

У ході заходів благоустрою було задіяно всі технічні засоби, та наявні людські резерви.

Дякуємо всім жителям нашої громади, які привели скошування трави на територіях, прилеглих до присадибних ділянок.

Коментарі:

2021-05-19 06:48:29

Дуже гарна робота, нарешті в селі з'явився господар з командою, який наведе лад,та благоустрій.

Відповідь адміністратора:

Дякуємо! Ми й надалі будемо розвивати благоустрій громади)

2021-05-21 14:53:14
Олена
2021-05-18 23:15:24

Роботи ще дуже багато, але реально видно,що її роблять.Уявляю що буде через 3-4 роки,якщо вже такий старт,наше село буде кращим в області.

Відповідь адміністратора:

Вдячні за Вашу позитивні оцінку, маленькими кроками йдемо до великої мети!

2021-05-21 14:54:01
Василь
2021-05-18 21:09:43

Молодці, нарешті громада отримала справжнього господаря. Наша родина бачить справжні зміни на краще,а це лише початок роботи нового керівника...