Вишиванка оберіг нації

Дата: 20.05.2021 12:20

Сьогодні, у третій четвер травня, українці вже традиційно святкують День вишиванки.

Цей День не є офіційним, але відзначають його не тільки в Україні, але й за її межами.

День вишиванки – це всеукраїнське свято, яке покликане зберегти споконвічні народні традиції створення та носіння етнічного вишитого одягу. Основна мета заходу – це збереження українських цінностей та їх популяризація серед молоді та населення держави загалом це свято-флешмоб, коли українці в будній день одягають вишиванку на роботу, університет, школу чи садочок.

У всесвітній день української вишиванки Медведівський БК презентував виставку ,, Кожен хрестик - життєва мить'' Були представлені старовинні вишиті сорочки, рушники. Сучасні вишиті картини, блузки, сорочки, іграшки та серветки, створені медведівськими майстринями.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)