Медведівська сільська рада повідомляє...

Дата: 28.05.2021 14:25

Медведівська  сільська рада та її виконавчий комітет повідомляє про наміри прийняття регуляторного акту та оприлюднює  проєкт регуляторного акта «Про місцеві податки та збори».

Поштова та електронна адреса розробника проєкту регуляторного акта, до якого надсилаються зауваження та пропозиції:

Фінансовий відділ Медведівської сільської ради, індекс 20930, Черкаська область,с.Медведівка вул. Б. Хмельницького, 44в, к, тел. (04730) 95-3-45

Е-mail: mdsr2015.@ukr.net

Проєкт регуляторного акта та аналіз регуляторного впливу будуть розміщені на офіційному веб-сайті Медведівської  сільської ради https://medvedivska-gromada.gov.ua/ у розділі «Регуляторна діяльність», «Оприлюднення проектів регуляторних актів та аналізу регуляторного впливу» не пізніше п’яти робочих днів з дня оголошення про оприлюднення.

Зауваження і пропозиції від фізичних та юридичних осіб приймаються протягом 30 днів з дня оприлюднення проєкту регуляторного акта та аналізу регуляторного впливу поштою або в електронній формі на вищевказані адреси.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)