Стаття щодо вебінарів для військовослужбовців

Дата: 27.07.2021 16:11
Кількість переглядів: 525

Калейдоскоп групових заходів для учасників АТО/ООС

Пошукам нових форм і методів надання безробітним з числа учасників АТО/ООС соціальних послуг та підвищенню їх ефективності в службі зайнятості приділяється постійна увага. Сьогодні широкого розповсюдження набула така форма роботи як семінари, тренінги.

У 2021 році для безробітних з числа військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції проведено семінар з орієнтації на службу в Збройних силах України за участю представників районного військового комісаріату. Учасникам семінарів надається можливість застосовувати та оперувати раніш набутими знаннями та засвоювати нові. Основне завдання семінару – засвоєння, закріплення та поглиблення певного обсягу знань та сприяння розвитку навичок самостійної роботи, створення умов для розвитку пошуково-творчих здатностей учасників заходу. На семінарських заняттях припустимі дискусії, заперечення, обговорення, аргументація, пояснення, що дозволяє учасникам семінару більш осмислено й міцно засвоювати зміст та сутність матеріалу, що вивчається, відпрацьовувати навички спілкування, вміння конкретизувати власну позицію та аргументовано її відстоювати.

Для зазначеної категорії осіб проведено у 2021 році два інформаційні семінар для військовослужбовців та ветеранів АТО/ООС. Учасників ознайомлено з послугами служби зайнятості, визначено шляхи працевлаштування та професійного розвитку за сприянням служби зайнятості. Активна взаємодія, цілеспрямована співпраця усіх учасників заходу – один з основних принципів зазначених семінарів.

Безробітні з числа військовослужбовців, які брали участь в антитерористичній операції - активні учасники тренінгів «Підготовка резюме», «Підготовка до співбесіди з роботодавцем». На даних тренінгах учасникам навчання формують практичні навички написання резюме і ефективного його використання у пошуку роботи, умінням ефективно себе презентувати.

У своїй роботі Чигиринська районна філія Черкаського обласного центру зайнятості співпрацює з громадськими та волонтерськими організаціями, іншими зацікавленими сторонами, закладами освіти, охорони здоров’я з метою надання учасникам АТО послуг з психологічної підтримки. Проводяться тренінги за участю громадських організацій. У 2021 році проведено вказаний захід. Проведення тренінгових занять активізує особистісні та професійні якості людини, її пізнавальний потенціал, забезпечує практико орієнтоване навчання. Під час тренінгу учасники під керівництвом тренера здійснюють самопізнання, набувають нових знань та вмінь, отримують мотивацію до пошуку роботи. Цілі тренінгу: формування і розвиток практичних навичок, закріплення і збагачення здобутих знань.

«Професійна орієнтація військовослужбовців, які звільняються з військової служби – це заходи, спрямовані на відновлення та вдосконалення професійних навичок і умінь учасників антитерористичної операції, підвищення їх конкурентоспроможності на ринку праці. У 2021 році 13 осіб даної категорії працевлаштовано за направленням служби зайнятості, двоє проходять службу в Збройних Силах України  по контракту, беруть участь у громадських та тимчасових роботах – 3 особи. Даний результат маємо завдяки постійній злагодженій праці фахівців служби зайнятості, роботодавців та соціальних партнерів», - зазначила Світлана Коршунова, директор Чигиринської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості.


« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій


Буде надіслано електронний лист із підтвердженням

Потребує підтвердження через SMS


Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь