Головківка святкувала День Села...

Дата: 31.08.2021 12:06

22 серпня в одному з сіл нашої громади відбулося свято, Головківка святкувала День Села. Розпочався святковий концерт з виступу голови Медведівської громади Іванченка Андрія Олексійовича, який привітав жителів Головківки з Днем Села і  всіх жителів громади з прийдешнім  Днем Незалежності України. Голова громади Іванченко Анндрій Олексійович ,вручив почесні відзнаки до Дня Незалежності України завідуючій Головківським ФАПом , старості та підприємцям  с. Головківка і подякував за активну громадську позицію та розвиток нашої громади. . Староста села Вакуленко Наталія Андріївна вручила подяки головківчанам які приймали активну участь в благоустрію села. Святковий концерт відбувся за участі вокального та танцювального колективів Головківського БК, гурту « Спокуса» з с. Худяки, Олександра Шнайдера, інструментального ансамблю Головківського НВК, Віктора Пашника, гурту « Крутий Заміс», та видався на славу. Всі присутні на святі з задоволенням коштували козацьку кашу та милувалися краєвидами нашої громади.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)