Медведівська ТГ

Дата: 11.01.2022 11:08

ДЕРЖАВНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ

ЧЕРКАСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТІ

Чигиринська районна філія Черкаського обласного центру зайнятості

вул. Б.Хмельницького,28А, м. Чигирин, 20901, тел/факс (04730), тел. 2-84-95, 2-66-47

E-mail: 2365@ckocz.gov.ua  Код ЄДРПОУ 42047245

11.01.2022  № 34.01-14/36

Редактору газети

«Чигиринські вісті»

Лебеденко Н. І.

Чигиринська районна філія Черкаського ОЦЗ просить надрукувати статтю на безоплатній основі «До 1 лютого роботодавці мають подати важливу звітність до служби зайнятості».

Додаток на 1 арк. в 1 прим.

Директор   С. Коршунова

Бузько 2-66-47

до листа Чигиринської РФ

від 11.01.2022 34.01-14/36

До 1 лютого роботодавці мають подати важливу звітність до служби зайнятості

Шановні роботодавці!

Не зайвим буде нагадати, що до 01 лютого юридичні особи з чисельністю штатних працівників від 8-ми осіб мають подати Інформацію про зайнятість і працевлаштування громадян, які мають додаткові гарантії в сприянні працевлаштуванню за 2021 рік.

01 лютого 2022 року – останній день подання Інформації. Відповідно до ч. 2 ст. 14 Закону України «Про зайнятість населення» встановлюється квота:

1) у розмірі 5% середньооблікової чисельності штатних працівників за попередній календарний рік для працевлаштування категорій громадян, зазначених у ч. 1 ст. 14 згаданого Закону — для роботодавців із чисельністю штатних працівників понад 20 осіб;

2) у розмірі не менше однієї особи для працевлаштування осіб, яким до настання права на пенсію за віком відповідно до ст. 26 Закону України «Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування» залишилося 10 і менше років — для роботодавців із чисельності штатних працівників від 8 до 20 осіб.

Якщо роботодавець не виконує зазначену квоту, з нього буде стягнуто штраф за кожну необґрунтовану відмову в працевлаштуванні, у межах відповідної квоти в двократному розмірі мінімальної заробітної плати, встановленої на момент порушення.