сектор комунікації з громадськістю Центрального міжрегіонального управління Мін'юсту

Дата: 11.01.2022 13:48

22.02.2022 – ДЗЕРКАЛЬНА ДАТА ДЛЯ ОДРУЖЕННЯ

У 2021 році ми переконались, що українським молодятам до вподоби одружуватись саме у дзеркальні сакральні дати.

У такі дні з нестримною швидкістю (кожні 20 хвилин) реєструється нова щаслива родина.

У цьому році на нас чекає ще одна красива дата.

Попереду 22.02.2022 – дата-паліндром, яка припадає на 2-й день тижня (вівторок).

Для реєстрації шлюбу у цей день вже подали заяви: у Києві - 236 пар молодят, на Київщині - 80, на Черкащині - 30.

Тож нагадуємо, що закохані мають подати заяву для одруження за місяць до обраної дати (до 22 січня 2022 року).

Без очікування місячного терміну можуть побратись:

- пари, які бажають скористатись послугою «Шлюб за добу»

- пари, де жінка вагітна, або є спільна дитина (без попередньої заяви, за наявності відповідних документів, що підтверджують підставу для скорочення терміну очікування).

До яких ДРАЦСів звертатись?

До будь-якого відділу ДРАЦС Центрального міжрегіонального управління Мінюсту або до акредитованих суб’єктів, що надають послугу «Шлюб за Добу».