Центр зайнятості інформує...

Дата: 10.02.2022 14:27

«Підприємство розширює виробництво »

08 лютого 2022 року Чигиринською районною філією Черкаського ОЦЗ за ініціативи Виробничо торгівельної фірми « Вікторія » проведено презентацію даного підприємства. «Презентація роботодавця – це можливість отримати вичерпну інформацію для пошукачів роботи безпосередньо від самого директора підприємства» – розпочала даний захід директор філії  Світлана Коршунова.

ВТФ  « Вікторія» займається виробництвом верхнього одягу з 1994 року. Розташоване підприємство в м. Чигирин в центі міста, що для жителів Чигирина є дуже зручно, але жителям сіл, за відсутності належного транспортного сполучення, не зовсім. « Роботодавець має на меті розширити виробництво та відкрити новий цех у селі Медведівка Медведівської територіальної громади, створивши при цьому 10 нових робочих місць до кінця 2022 року» - наголосила директор Катерина Павленко.

Учасниками заходу стали близько 22 осіб з них 16 безробітних, які перебувають на обліку у Філії та інші жителі села. Присутніх ознайомили з умовами праці, рівнем заробітної плати, графіком роботи та вимогами щодо персоналу. Зацікавлені роботою отримали вичерпні відповіді на численні питання. Шістьох претендентів на перспективні посади, яких зацікавили пропозиції роботодавця, запросили безпосередньо на підприємство з метою ознайомлення з виробничими процесами.