Генеральний штаб ЗС України інформує...

Дата: 25.02.2022 09:40

Оперативна інформація станом на 06:00 25.02.2022 щодо російського вторгнення / Current information on 06:00 25.02.2022 regarding the #russian invasion

Сьогодні вночі сили оборони продовжили спротив значним наступальним угрупованням російських окупантів.

Противник наніс повітряний удар по підрозділам в районі міста КРОПИВНИЦЬКИЙ.

Відмічено значну активність ворожих вертольотів в районах вище ВИЛКОВОГО та з ТИРАСПОЛЯ.

Десантно-штурмові війська ЗСУ ведуть бойові дії в районах населених пунктів ДИМЕР та ІВАНКІВ, куди просунулась велика кількість броньованої техніки противника, та зупинили переважаючі сили ворога на рубежі річки ТЕТЕРІВ. Міст через річку зруйновано.

Ще одна тактична група зі складу сил оборони утримує аеродром ГОСТОМЕЛЬ, до якого вчора рвались російські повітряні десанти.

Повітряні Сили Збройних Сил України захищають небо над Києвом. Так, після 04:00 українська система протиповітряної оборони не дала долетіти двом смертельним подарункам «братів» до столиці.

Вступайте до лав Збройних Сил України та Сил ТРО!

Земля під ногами окупанта має горіти!

Слава Україні!!!

Героям Слава!!!