Черкащан просять пильнувати: росіяни ховають вибухівку в іграшках і телефонах

Дата: 26.02.2022 17:01

Жителів Черкащини закликають не чіпати підозрілі знахідки та повідомляти про них правоохоронцям. Про це повідомив голова облдержадміністрації Олександр Скічко.
"Диверсійні групи поширюють на території України заміновані гаджети, цінні речі та навіть дитячі іграшки. Такі факти вже є на Сумщині. На Черкащині поки не зафіксовано. Втім, пам’ятайте: підозрілі речі не чіпати!", — поінформував голова ОДА.
Про такі знахідки черкащан просять повідомляти за номерами "101" і "102".
"Їх можна також знищувати: засипати, замальовувати чи у будь-який інший спосіб зробити невидимими. Якщо ви помітили на вулицях якісь пакунки, ящики, валізи, сумки з невідомим вмістом, не торкайтеся їх, не переносьте, за можливості обмежте доступ до підозрілої знахідки та негайно повідомте про це компетентні служби", — розповіла речниця головного управління Нацполіції області Зоя Вовк.
Також кіберполіція створила спеціальний бот для повідомлень про виявлені мітки, які окупанти лишають на дорогах. Можна сфотографувати точки і вони потраплять до єдиної бази на Google Maps.
Повідомляти про підозрілі знахідки можна за посиланням.