Шановні отримувачі соціальних послуг, жителі громади!

Дата: 28.02.2022 10:11

В цей нелегкий час працівники Комунальної установи «Центр надання соціальних послуг Медведівської громади» постійно залишаються на зв’язку зі своїми отримувачами соціальних послуг та готові надати допомогу будь-кому, хто її потребує, та продовжують свою роботу в напрямках, що забезпечують життєдіяльність населення в режимі 24/7.

Нагадуємо: у зв’язку із введенням воєнного стану в Україні з 25 лютого 2022 року на території Медведівської територіальної громади введено комендантську годину з 22.00 до 6.00. У цей час заборонено перебувати на вулиці та в інших громадських місцях без спеціальних перепусток чи посвідчень та паспорту.

У тривожні часи варто зберігати спокій та впевненість. І пам’ятайте: щоб не стати жертвою неправдивої інформації, слідкуйте за висвітленням інформації на сайті Медведівської громади та за нашими повідомленнями на сторінці Фейсбук.

Закликаємо: не піддавайтесь паніці, зберігайте спокій, будьте пильні, без нагальної потреби не виходьте в людні місця. Залишайтеся вдома. Працівники громади цілодобово працюють для вас! Разом ми сила!