Медведівська сільська рада працює в посиленому режимі!

Дата: 01.03.2022 08:01

Друзі! Знаємо, що у цей час всі новини, крім однієї, відійшли на задній план. Та головне зберігати спокій. З нами армія, за нами правда!

У сільській раді запроваджено цілодобове чергування. Участь в чергуванні беруть працівники сільської ради.

В міській раді створено добровільний  загін по збереженню та дотриманню правопорядку та оповіщення населення.

Усі  комунальні установи громади працюють у штатному режимі, крім шкіл, які працюють дистанційно.

Всі,  хто має  можливість та бажання  для поселення переміщених осіб зголошуйтеся до сільської ради та  старост. Наполегливо просимо бути уважними до всіх гостей, яких приймаєте в себе вдома; до незнайомих людей на вулиці.

Нагадуємо, що на території громади запроваджено комендантську годину з 20:00 до 6:00.. У цей час заборонено пересуватися вулицями без нагальної потреби. Підготовлено список осіб, яким сьогодні будуть надані відповідні посвідчення щодо надання дозволу на пересування територією громади в комендантський час.

Не поширюйте фейкову інформацію, стежте за повідомленнями на офіційному сайті Медведівської сільської ради та на  сторінці у фейсбуці.

Зберігайте спокій. Заспокойте одиноких сусідів, поясніть дітям, що відбувається в країні.

Хлопці, чоловіки, учасники АТО, мисливці та всі небайдужі громадяни Медведівської громади!!! Всі, кому не байдужа доля нашої країни, всі, хто вміє тримати зброю в руках і готовий іти в бій, ви зараз дуже потрібні всім нам!!! Зголошуйтеся до сільської ради, старост та беріть участь в  цілодобовому патрулювання території громади. Ви наша сила!!!

Віримо в ЗБРОЙНІ СИЛИ УКРАЇНИ!!!

Слава Україні!

Героям слава!