Новини Медведівської територіальної громади

02 Жовтня, 2023 р., 11:57
    Робимо все можливе, щоб українські військові отримували всі необхідні послуги швидко та зручно. На Гіді з державних послуг ветерани та члени їхніх сімей можуть знайти покрокові інструкції про те, як оформити потрібні довідки чи одержати допомогу від держави.
01 Жовтня, 2023 р., 09:21
Дорогі наші ветерани, представники старшого покоління!
01 Жовтня, 2023 р., 09:18
Другий місяць осені починається з особливої дати. Сьогодні, 1 жовтня, у всьому світі відзначається Міжнародний день людей похилого віку, проголошений Генеральною Асамблею ООН. А в Україні це також і День ветерана.У цей день світ говорить про проведені дії щодо захисту інтересів людей похилого віку, створення для них сприятливих умов життя, про невирішене у цій сфері.
21 Вересня, 2023 р., 11:08
  Чигиринське відділення Черкаського міськрайонного відділу ДУ «Черкаський обласний центр контролю та профілактики хвороб Міністерства охорони здоров’я України»  інформує щодо необхідності проведення щеплення серед дітей. Адже кір–дуже небезпечне інфекційне захворювання, яке може привести до виникнення тяжких  ускладнень  та смертності. Але виникнення цього захворювання можна попередити шляхом вакцинації  і тим самим захистити свою дитину від тяжких наслідків для здоров'я, а в деяких випадках, навіть зберегти життя.
20 Вересня, 2023 р., 16:37
   Порадник покликаний розʼяснити, як запобігти стресовим ситуаціям у родинах захисників і захисниць та поінформувати членів сімей військових про канали комунікації із ЗСУ. Завантажити порадник можна за цим посиланням: https://mod-gov-ua.s3.eu-north-1.amazonaws.com/MOD_ZSU…
13 Вересня, 2023 р., 15:06
        Черкаська обласна військова адміністрація разом з партнерами створили веб-сторінку „Платформа ветерана „Черкаський вимір“, який сприятиме інтеграції захисників і захисниць у мирне життя.
11 Вересня, 2023 р., 10:06
  Головне управління Пенсійного фонду України в Черкаській області надає роз’яснення щодо внесення змін/доповнення/уточнення до реєстру застрахованих осіб Державного реєстру загальнообов’язкового державного соціального страхування (далі –  Реєстр застрахованих осіб).
06 Вересня, 2023 р., 10:58
        Шукаєте, як зареєструвати інноваційний проєкт, переоформити ліцензію на провадження освітньої діяльності та отримати інші сервіси для освітян? Дізнавайтеся, як оформити послуги, — на Гіді з державних послуг.
01 Вересня, 2023 р., 13:25
Планові відключення на вересень 2023 рік.
31 Серпня, 2023 р., 10:49
       На сьогоднішній день діють грантові програми для МСП від ЄС і Німеччини. Якщо є підприємці, які хочуть отримати кошти але не знають як, просимо звернутися за детальними роз'ясненнями до відділу економічного розвитку та інвестицій Виконавчого комітету Медведівської сільської ради, за адресою с. Медведівка, вул. Б. Хмельницького, 44В, Черкаського району, Черкаської області.