Новини Медведівської територіальної громади

Вітаємо у розділі "Новини" Медведівської територіальної громади!

19 Квітня, 2024 р., 12:44
        Одна з проблем пасічників – це обробка полів пестицидами, в результаті якої гинуть бджоли. Є законодавство, що передбачає певні кроки по недопущенню таких випадків. Саме його всі суб’єкти господарювання і повинні дотримуватися
19 Квітня, 2024 р., 12:41
   З настанням весняного періоду існує ризик інфікування людей збудниками природновогнищевих інфекційних захворювань. Найбільш поширеним з таких захворювань серед населення  протягом останніх років став іксодовий кліщовий бореліоз або хвороба Лайма.
19 Квітня, 2024 р., 12:30
    Нітрати  - найпоширеніші токсичні забруднювачі середовища існування людини. Джерелом такого забруднення являються азотні добрива, продукти гноїння органічних речовин, побутові відходи, промисловість тощо.
19 Квітня, 2024 р., 12:29
  Скористатись пільгою в розмірі 100 % знижки на оплату житлово-комунальних послуг, придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу в межах встановлених норм можуть пенсіонери окремих професій, які працювали в сільській місцевості та продовжують там проживати після виходу на пенсію.
19 Квітня, 2024 р., 12:14
                                           Шановні мешканці Медведівської ТГ!
03 Квітня, 2024 р., 20:43
       На вебпорталі електронних послуг Пенсійного фонду України користувачі можуть знайти та скористатись значною кількістю послуг, які надаються online.
03 Квітня, 2024 р., 20:34
    Документи в електронному вигляді – це не лише додаткові можливості для людини, а й вимога часу.
18 Березня, 2024 р., 11:08
Українські військові щодня оберігають наш спокій. Піклуємося про наших героїв та робимо все, щоб спростити їх взаємодію з державою.
04 Березня, 2024 р., 16:00
  27.02.2024 року відбулося чергове засідання Робочої групи по формуванню Комплексного плану просторового розвитку території Медведівської сільської територіальної громади.