.Оголошення

ОГОЛОШЕННЯ!

03 липня 2019 року о 09:00 в приміщені Медведівської сільської ради відбудеться  кваліфікаційний іспит у межах конкурсу на заміщення вакантної посади головного спеціаліста відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності , оголошеного розпорядженням сільського голови від 22 травня 2019 року №29/02-04.

ОГОЛОШЕННЯ!

03 липня 2019 року о 11:00 в приміщені Медведівської сільської ради відбудеться  кваліфікаційний іспит у межах конкурсу на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу фінансів, бухгалтерського обліку та звітності , оголошеного розпорядженням сільського голови від 22 травня 2019 року №29/02-04.

ОГОЛОШЕННЯ!

03 липня 2019 року о 14:00 в приміщені Медведівської сільської ради відбудеться  кваліфікаційний іспит у межах конкурсу на заміщення вакантної посади провідного спеціаліста відділу економічного розвитку, торгівлі та інвестицій, оголошеного розпорядженням сільського голови від 22 травня 2019 року №29/02-04.

ОГОЛОШЕННЯ!

08 липня 2019 року о 09:00 в приміщені Медведівської сільської ради відбудеться  кваліфікаційний іспит у межах конкурсу на заміщення вакантної провідного спеціаліста відділу освіти, охорони здоров'я, культури, молоді та спорту , оголошеного розпорядженням сільського голови від 22 травня 2019 року №29/02-04.

ОГОЛОШЕННЯ!

08 липня 2019 року о 11:00 в приміщені Медведівської сільської ради відбудеться  кваліфікаційний іспит у межах конкурсу на заміщення вакантної начальника відділу освіти, охорони здоров'я, культури, молоді та спорту , оголошеного розпорядженням сільського голови від 22 травня 2019 року №29/02-04.

Увага конкурс!

Медведівська  сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад посадових осіб органів місцевого самоврядування:

09:23 24.05.2019

Оголошення

ОГОЛОШЕННЯ!!! Шановні депутати,  11 березня 2019 року в актовому залі Медведівської сільської ради відбудуться засідання постійних комісій сільської ради: о  10.00 -  засідання постійної комісії з соціально-гуманітарних питань, культури та спорту з питань регламенту, депутатської етики, законності та  антикорупційної політики; о 12.00 - засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та управління комунальним майном; о 14.00 - засідання постійної комісії з питань землекористування, благоустрою та охорони навколишнього середовища.

14:14 07.03.2019