Оголошення

ОГОЛОШЕННЯ

Шановні депутати!   03 квітня 2019 року в актовому залі Медведівської сільської ради відбудуться засідання постійних комісій сільської ради: о 14.00 - засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та управління комунальним майном;

03:43 03.04.2019

Оголошення

ОГОЛОШЕННЯ!!! Шановні депутати,  11 березня 2019 року в актовому залі Медведівської сільської ради відбудуться засідання постійних комісій сільської ради: о  10.00 -  засідання постійної комісії з соціально-гуманітарних питань, культури та спорту з питань регламенту, депутатської етики, законності та  антикорупційної політики; о 12.00 - засідання постійної комісії з питань бюджету, соціально-економічного розвитку та управління комунальним майном; о 14.00 - засідання постійної комісії з питань землекористування, благоустрою та охорони навколишнього середовища.

14:14 07.03.2019