Оприлюднення проєктів регуляторних актів

Проєкт рішення "Про затвердження Регламенту роботи відділу «Центр надання адміністративних послуг»

Медведівської сільської ради03.01.2020 р.

Аналіз регуляторного впливу проєкту Рішення  Медведівської сільської   ради «Про затвердження Регламенту роботи відділу «Центр надання адміністративних послуг» Медведівської сільської ради» 03.01.2020 р.

Повідомлення про оприлюднення проєкту регуляторного акта: рішення Медведівської ради “ Про затвердження Регламенту роботи відділу «Центр надання адміністративних послуг» Медведівської сільської ради” 03.01.2020 р.

Проєкт рішення "Про оренду майна комунальної власності Медведівської сільської ради" з Додатками 03.01.2020 р.

Аналіз регуляторного впливу проєкту регуляторного акта рішення сесії Медведівської сільської ради «Про оренду майна комунальної власності Медведівської сільської ради» 03.01.2020 р.

Повідомлення оприлюднення регуляторного акту про оренду майна комунальної власності Медведівської сільської ради 03.01.2020 р.