Черкаська область, Черкаський район

Відстеження результативності регуляторних актів

23.05.2019 Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта – рішення Медведівської сільської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати податку на нерухоме майно, відмінне від земельної ділянки, на 2020 рік»

23.05.2019 Звіт про базове відстеження результативності регуляторного акта – рішення Медведівської сільської ради «Про встановлення ставок та пільг із сплати земельного податку на 2020 рік»