До зими готові!

Дата: 30.11.2020 21:56

ТРАКТОР ГРОМАДИ

Вітаємо із першим снігом!

Придбаний торік сільською радою трактор МТЗ 82/1 виявився несправним. Текли бортові, були проблеми з налаштуванням моста, коробки та ін. механізмів. За рік трактора навіть не було обкатано. Усунення дефектів нового трактора, мікроавтобуса ГАЗель та двох шкільних автобусів вже обійшлося громаді у 22 тисячі гривень. Наразі трактор, ГАЗель та шкільні автобуси повністю готові до роботи.  Першим серйозним випробуванням нового трактора громади буде поточне снігоприбирання наших сіл.

Коментарі:

Запісочний Ігор
2020-12-11 15:19:58

Гарна техніка! Плануєте розширення автопарку? Бо сіл в об'єднаній громаді багато які потребують обслуговування.

Відповідь адміністратора:

Так, Андрій Олексійович пропонує придбати подрібнювач гілляк https://arpal.ua/ua/am-200tr-k-pro/p224

2020-12-11 15:39:50
Альона
2020-12-07 19:33:45

Хто ховається за спиною іншої людини , немає себе як особистості , це просто гнила людина , яка від свого імені боїться навіть коментарі писати. Підставляючи когось , подумай , як ти подивишся в лице ?

Відповідь адміністратора:

Підтримуємо. Коментуйте відкрито, під власними іменами.

2020-12-10 22:41:16
Василь Іванович
2020-12-02 15:14:22

мені цікаво як це трактор навіть не обкатувався, а вже 22 тис. відмили’’молодці’’ Шо ви втіраєте про такі поломки, розчитуєте на лохів

Відповідь адміністратора:

По-перше, коментар зроблено від імені людини, яка про новину нічого не знає. Використали імя і телефон досвідченого тракториста із Головківки.

По-друге: придбано і замінено масла (було нижче рівня щупа), інструменти, відрегульвано топливну апаратуру, відремонтовано бортову, усунено інші пошкодження.

2020-12-07 17:39:14