Черкаська область, Черкаський район

Відділ освіти, охорони здоров'я, культури, молоді та спорту

Здійснено вибір підручниківдля 3 класу

Конкурсні відбори підручників для 3 класузакладів загальної середньої освіти здійснюються

з переліками, які затверджені наказами Міністерства освіти і науки України від 07 листопада 2019 року №1409 та від12грудня 2019 року № 1543. Відповідно до Порядку проведення конкурсного відбору підручників (крім електронних) дляздобувачів повної загальної середньої освіти і педагогічних працівників, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки України від17липня 2019 року №1002, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 12 серпня 2019 року за №902/33873.

Вибір здійснено!