04 Березня, 2024 р., 16:00
  27.02.2024 року відбулося чергове засідання Робочої групи по формуванню Комплексного плану просторового розвитку території Медведівської сільської територіальної громади.
21 Грудня, 2023 р., 15:31
   18.12.2023 року в ONLINE-режимі, відбулося третє засідання Робочої групи з розробки Комплексного плану просторового розвитку території Медведівської сільської територіальної громади. На засідані обговорювалися результати соціологічного опитування мешканців та підприємців Медведівської сільської територіальної громади. Також було представлено результати SWOT-аналізу за результатами соціологічного опитування Медведівської сільської територіальної громади.
01 Грудня, 2023 р., 10:45
    Повідомляє мо, що опитування, яке проводилося  Медведівською  сільською територіальною громадою в рамках виготовлення Комплексного плану просторового розвитку території Медведівської територіальної громади з метою визначення перспектив розвитку Медведівської  сільської територіальної громади, завершено!      Висловлюємо щипу вдячність всім хто долучився до анкетування!!!
01 Листопада, 2023 р., 16:10
      Пропонуємо Вам пройти опитування, яке проводиться  Медведівською  сільською територіальною громадою в рамках виготовлення Комплексного плану просторового розвитку території Медведівської територіальної громади з метою визначення перспектив розвитку Медведівської  сільської територіальної громади. Звертаємо вашу увагу на те, що ваші відповіді будуть враховані при визначенні пріоритетних завдань та шляхів розвитку громади. Ваші відповіді є повністю анонімними.
30 Жовтня, 2023 р., 08:52
         На засідані розглядався  підготовчий етап розроблення Комплексного плану просторового розвитку території територіальної громади та  проходження соціологічного опитування (анкети). Анкетування розроблене окремо для мешканців та підприємців громади.
15 Серпня, 2023 р., 10:35
     Відповідно до  рішення Медведівської сільської ради від 28.02.2023 №31-22/VIII «Про розроблення комплексного плану просторового розвитку території  Медведівської сільської територіальної громади», 04.08.2023 року відбулося перше засідання Робочої групи з розробки Комплексного плану просторового розвитку території Медведівської сільської територіальної громади. На засідання були присутні представники ТОВ «УКРГРУППРОЕКТ» Леонід  Миколайович  Тиква та економіст ТОВ «УКРГРУППРОЕКТ»  Світлана Леонідівна Баришполь, які розповіли про порядок та перші кроки по  розробленю комплексного плану.