ВІДДІЛ СОЦІАЛЬНОГО ЗАХИСТУ НАСЕЛЕННЯ

06 Лютого, 2024 р., 11:58
    Урядом 26 січня 2024 року прийнято постанову Кабінету Міністрів України „Деякі питання соціальної підтримки внутрішньо переміщених осіб та інших вразливих категорій осіб” (далі - Постанова № 94 ) задля підтримки внутрішньо переміщених осіб, зокрема сімей, в яких є особи, які потребують продовження виплати допомоги на проживання внутрішньо переміщеним особам.
18 Жовтня, 2023 р., 09:51
    Щорічно 18 жовтня відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми, мета якого – висвітлення проблеми торгівлі людьми, необхідність об’єднання зусиль для протидії цьому явищу, переслідування злочинців, надання допомоги постраждалим особам.
06 Жовтня, 2023 р., 13:49
     05.10.2023 до Медведівської громади завітала благодійна організація «БФ право на захист»  з гуманітарною допомогою для внутрішньо переміщених осіб. Було надано гуманітарну допомогу у вигляді; пледів, ковдр зимових,  подушок , наборів постільної білизни, рушників, гігієнічних наборів, каністр для води,  кухонних наборів, термосів,  ламп на сонячних батареях, розкладних ліжок, спальних мішків.
13 Вересня, 2023 р., 15:06
        Черкаська обласна військова адміністрація разом з партнерами створили веб-сторінку „Платформа ветерана „Черкаський вимір“, який сприятиме інтеграції захисників і захисниць у мирне життя.
22 Серпня, 2023 р., 22:16
         Організація БФ «Право на захист», окрім широкого спектру матеріальних та нематеріальних видів допомоги внутрішньо переміщеним особам та особам, які постраждали від військових дій, є партнером у сфері реєстрації на отримання грошової допомоги від Агентства ООН у справах біженців за угодою з Управлінням Верховного Комісара ООН у справах біженців в Україні (УВКБ ООН). Розмір допомоги складає 2220 грн на одну особу на місяць та виплачується за три місяці.
17 Грудня, 2020 р., 14:38
Шановні мешканці громади, станьте патронатними вихователями!