Відділ економічного розвитку, торгівлі та інвестицій Виконавчого комітету Медведівської сільської ради

18 Січня, 2024 р., 10:41
        12.01.2024 року в актовій залі Комунально-муніципального культурного центру в місті Жаркі, Республіка Польща, відбулося урочисте підписання трьохсторонньої партнерської Угоди про співпрацю між Гміною (громадою) та містом Жарки з Польщі, Медведівською територіальною громадою Черкаської області та Суботцівською територіальною громадою Кіровоградської області з України.
31 Серпня, 2023 р., 10:49
       На сьогоднішній день діють грантові програми для МСП від ЄС і Німеччини. Якщо є підприємці, які хочуть отримати кошти але не знають як, просимо звернутися за детальними роз'ясненнями до відділу економічного розвитку та інвестицій Виконавчого комітету Медведівської сільської ради, за адресою с. Медведівка, вул. Б. Хмельницького, 44В, Черкаського району, Черкаської області.
03 Грудня, 2020 р., 15:17