Аварії сільського водогону

Дата: 03.12.2020 01:57

Два дні сили керівництва і ресурси громади спрямовано на усунення аварійних ситуацій на фізично застарілому обладнанні житлово-комунального господарства. Вийшло із ладу потужне насосне обладнання шкільної котельні у селі Мельники та виявлено пориви водогону у селі Медведівка. У Мельники придбано дороговартісне обладнання європейського виробника. У Медведівці проведено розкриття проблемних ділянок водогону, дефектація та заміна труб.
     Керівництво громади висловлює подяку за посильну допомогу Шмиголю Андрію, Тимченку Олександру, Довгополому Євгену. За технічну підтримку дякуємо Крохмалю В'ячеславу та Ковалю Андрію. Окрема щира подяка Процюк Валентині Яківні.
     Збудований понад 40 років тому водогін у Медведівці не витримує тиску і перебуває у аварійному стані. Він потребує заміни на сучасні пластикові труби. Керівництво планує найближчим часом модернізувати та розширити сільський водогін у Медведівці. Памятаємо й про потребу будівництва водогонів у Головківці, Мельниках та ін.

порив труб , , ,

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)