Діджиталізація громади

Дата: 17.12.2020 13:51

Шановні жителі громади!

Сучасні технології невпинно розвиваються, компютерні технології вжу увійшли до кожного сільського подвір`я. Український законотворець визначив необхідним населенню освоїти навички користування засобами компютерної комунікації. Найближчим часом в Україні буде остаточно запроваджено електронний документообіг. У зв`язку з цим радимо Вам ознайомитися із законом України

Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо оптимізації мережі та функціонування центрів надання адміністративних послуг та удосконалення доступу до адміністративних послуг, які надаються в електронній формі.

Коментарі:

Запісочний Ігор
2020-12-19 09:38:00

Доброго дня. Можете пояснити, як це вплине на жителів громади, полегшить чи ускладнить їхне життя, можливо до цого треба якось готуватися? Якщо можна простими словами!

Відповідь адміністратора:

Кожен громадянин нашої громади зможе отримати послуги онлайн,невиходячі з дому...

2021-10-08 13:27:06