Відкрито ФАП у Худоліївці

Дата: 14.03.2021 10:21

12 березня, за участю голови Медведівської ОТГ Іванченка А.О., у селі Худуліївка відкрили фельшерсько-акушерський пункт. Ця подія значуща для жителів села,адже до цього ФАП не працював майже рік. Наразі тут можна буде отримати невідкладну медичну допомогу або ж консультацію від Дриги Людмили Вікторівни.Також Людмила Вікторівна надає медичну допомогу за викликом, адже багато жителів села похилого віку. Доречно буде згадати,що прилеглу до ФАПу територію привели до ладу працівники місцевого комунального підприємства "Універсал".

Коментарі:

Юрий
2021-04-02 20:08:31

Дуже радий, що жінка,яка допомагатиме жителям, моя мама. Здоров'я їй та всім односельчанам. Плідної праці та безмежної витримки матусю.