Відзначення Дня захисту дітей в ОТГ

Дата: 02.06.2021 19:15

Вже традиційно прихід літа  асоціюється із дитячим днем.  Це не просто веселе свято для самих  діток, а й нагадування  дорослим про необхідність захищати права дитини , щоб  діти росли  здоровими і щасливими, вчилися і займалися улюбленими справами.

Саме 1 червня, вся світова спільнота закликає зупинити домашнє насильство над дітьми, проводить освітні компанії для дітей про те, куди вони можуть звернутися в разі обмеження їх прав, і вчать суспільство враховувати потреби дитини. Організатори розважальних заходів у свято дня захисту дітей влаштовували конкурс малюнка  для дітей, щоб показати: ніхто, крім дорослих, не в змозі допомогти дітям.

Голова Медведівської ОТГ Іванченко А.О..та Медведівська сільська рада  привітала діточок громади зі святом,та подарував їм подарунки та солодощі за участь у конкурсі малюнка.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)