Поліція просить черкащан звертати увагу на підозрілі знахідки на вулицях, які можуть залишати російські військові.

Дата: 25.02.2022 13:07

"Підозрілі предмети на вулицях можуть бути сигналами для російського агресора або приховувати потенційну небезпеку. Тому повідомляйте про них поліцію", — пояснила речниця.

Предмети, зображені на фото нижче, у поліції радять негайно розбити та повідомити про них правоохоронцям.

"Їх можна також знищувати: засипати, замальовувати чи у будь-який інший спосіб зробити невидимими. Якщо ви помітили на вулицях якісь пакунки, ящики, валізи, сумки з невідомим вмістом, не торкайтеся їх, не переносьте, за можливості обмежте доступ до підозрілої знахідки та негайно повідомте про це компетентні служби", — розповіла вона.

Про всі підозрілі знахідки черкащан просять повідомляти за номерами "101" і "102".

Також, за інформацією речника Патрульної поліції області Олексія Драгуна, кіберполіція створила спеціальний бот для повідомлень про виявлені мітки, які окупанти лишають на дорогах.

"Можна сфотографувати точки і вони потраплять до єдиної бази на Google Maps", — пояснив він.

Повідомляти про підозрілі знахідки можна за посиланням.