Генеральний штаб ЗС України інформує...

Дата: 28.02.2022 09:53

"Російські окупанти знизили темпи наступу, але все ще продовжують спроби розвинути успіх на окремих напрямках в наступальній операції проти України", - повідомляють у Генштабі ЗСУ.

Мішенню нападників і надалі залишаються військові та цивільні аеродроми, пункти управління військами, об’єкти системи ППО, критичні об’єкти інфраструктури, населені пункти та підрозділи в районах оборони.

У Житомирі та Чернігові російські війська завдали удару по житлових будинках.

Попри все це, твердять у Генштабі, "усі спроби російських загарбників щодо досягнення мети військової операції зазнали невдачі".

"Вдається успішно відбивати атаки батальйонно-тактичних груп ще на підступах, заставляючи ворога відмовлятися від наступу", - йдеться у повідомленні.

За останню ніч "вогнем тільки однієї з українських бригад знищено понад 5 колон ворожої техніки та живої сили противника".

У Генштабі ЗСУ також повідомляють, що російські нападники "деморалізовані та несуть великі втрати".

"Ворог зрозумів, що пропаганда і реальність відрізняються", - повідомляють у Генштабі.