Молимось за тебе, Україно!

Дата: 05.03.2022 08:09
Кількість переглядів: 322

Фото без опису

 Весна...Все пробудиться від зимового сну.
Тому ми віримо, що і Україна відродиться і розцвіте, як нова, щаслива і вільна держава.
ДОБРОГО і мирного ранку нам і 
Героям України! Воїнам світла – Захисникам України, що мужньо боронять нас від супостата, ні танком, ні градом Вас не залякати. Всім тим, що життя не шкодують віддати – низький вам уклін, і велика подяка!
Слава Україні! Героям слава!
Україна є,була і буде!

 


« повернутися

Код для вставки на сайт

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь