До уваги мешканців громади!

Дата: 04.03.2022 16:40

Шановні мешканці громади, в цей час Україна веде війну із Російською Федерацією, зараз,як ніколи їм потрібна наша підтримка.

Нагадуємо і на НЕПРИПУСТИМОСТІ підвищення цін в закладах торгівлі громади в умовах правового режиму воєнного стану. Ціни на продукти харчування мають залишатися на рівні цін, що були встановлені станом на 23.02.2022.

Окрім того, нагадуємо, що рішенням голови Медведівської громади Іванченко А.О. ЗАБОРОНЕНО продаж алкогольних напоїв всім суб’єктам господарювання. Відповідне рішення також стосується осіб, які здійснюють реалізацію спиртних напоїв без оформлення відповідної діяльності та наявності ліцензії.

Дотримання встановлених заборон контролюється відповідними органами, яким, згідно чинного законодавства, надано такі повноваження.

У разі звернення жителів громади, щодо недотримання рішення підприємцями, профільними службами вживатиметься заходів реагування згідно норм чинного законодавства.

Якщо ви виявили факти вказаних вище порушень, просимо інформувати в сільську раду.

Дякую за розуміння.

Слава Україні!!!