Українці! Тримаємо стрій і віримо в ЗСУ та один в одного!

Дата: 03.03.2022 13:42
Кількість переглядів: 276

 

Українці! Тримаємо стрій і віримо в ЗСУ та один в одного!

Ми ще на день стали ближчі до Перемоги! ????????

Художник Олег Шупляк


« повернутися

Код для вставки на сайт

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь