Закликаємо суб’єктів господарювання різних форм власності громади не допускати порушень прав споживачів в умовах воєнного стану

Дата: 10.03.2022 10:16

У надважкий для України час обов’язок кожного із нас зробити все для обороноздатності України та захисту цивільного населення.

Українці звикли до безготівкових розрахунків і наразі більшість не мають готівки. Це унеможливлює купівлю продуктів харчування та предметів першої необхідності у разі відмов у використанні платіжних карток у магазинах.

Відмова продавати товари нашим громадянам, які не мають готівки, - є злочином проти України, проти громади!

А тому закликаємо суб’єктів господарювання різних форм власності Ізяславської міської територіальної громади не допускати порушень прав споживачів в умовах воєнного стану.

В обмежених умовах для зняття готівкових коштів забезпечення безготівкового розрахунку гарантуватиме можливість населення купувати необхідні товари (продукти харчування, медичні препарати, пальне) та усуне загрозу поширення паніки серед населення.

Національний банк України обмежив зняття готівки на рівні 100 тисяч гривень на день, проте не запроваджував обмежень на безготівкові розрахунки, зокрема на розрахунки через POS-термінали у точках торгових мереж. Усі безготівкові розрахунки можна проводити без обмежень. Крім того Національний банк наголошує, що безготівкові розрахунки є найбезпечнішим та найнадійнішим способом оплати в поточних умовах.

Гуртуємося заради миру, майбутнього нашої України!

Все буде Україна!