Звернення голови Медведівської громади

Дата: 17.03.2022 12:16

Сьогодні вже 22-й день війни. Страшної, агресивної, руйнівної... Ворог боїться української армії, тому взявся за тактику терору мирного населення. Він не припиняє обстрілів житлових кварталів, лікарень, шкіл, храмів, гуманітарних та евакуаційних колон. Але ми  не здамося! Ми вистоїмо, бо за нас на передовій боряться наші воїни, хлопці захищають нас в територіальній обороні, а надійний тил наближає до перемоги!

Весь український народ об’єднався, кожен чим може допомагає у боротьбі з ворогом. Таке єднання як зараз повинно супроводжувати нас завжди! Висловлюю усім жителям громади величезну подяку за жертовність, розуміння, взаємодопомогу та повагу один до одного! Дякую за все, що ви робите для наших воїнів!

Багато жителів громади зайнято плетінням маскувальних сіток, триває заготівля тушонок,  домашньої випічки та відправка їх на фронт.

Уся громада згуртувалася та допомагає приймати переселенців із центру, сходу та півдня України. На сьогоднішній день у селищній раді уже зареєстровано  190 осіб, яким надається постійна медична допомога, а також консультації з різних питань. Ногадую,що з 20-00 до 6-00 коменданська година.

Ми з вами переживаємо складний час, не потрібно панікувати, зберігаймо спокій!

Вірю у перемогу, Збройних Сил України!

З нами Бог!

Слава Україні!

Голова Медведівської громади                                                                            Андрій Іванченко