Черкаські рятувальники ліквідували пожежу сухостою площею 40 гектарів

Дата: 28.03.2022 10:47

Рятувальники Черкаського району ліквідували пожежу на відкритій місцевості площею 40 гектарів. Про це розповіла речниця Головного управління Держслужби з надзвичайних ситуацій у Черкаській області Юлія Норовкова.
Зі слів речниці, 26 березня до Центру управління надійшло повідомлення про те, що об 11:20 у селі Чубіївка (Леськівської територіальної громади) горить суха трава. Після прибуття рятувальників на місце події, площа пожежі становила 15 гектарів. Через вітряну погоду, вогонь швидко поширювався та зайняв більшу площу.
О 18:02 пожежу ліквідували. Вогонь знищив 40 гектарів сухостою. Ліквідували пожежу курсанти Черкаського інституту пожежної безпеки ім. Героїв Чорнобиля, місцевих пожежних команд та держлісгоспу. На місце події залучили 14 одиниць техніки.