Рада врегулювала виплату пенсій у разі втрати годувальника для сімей військових

Дата: 28.03.2022 12:01

Верховна рада врегулювала питань щодо пенсій в разі втрати годувальника для сімей загиблих учасників АТО/ ООС.

Як передає Укрінформ, за Закон "Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб" щодо пенсій в разі втрати годувальника проголосувало 359 народних депутатів.

Документ пропонує визначити розмір пенсії в разі втрати годувальника наступним чином: якщо пенсія призначається батькам (одному з батьків), дружині (чоловікові) або право на пенсію має один непрацездатний член сім’ї загиблого годувальника - у розмірі 70 % грошового забезпечення (заробітної плати) загиблого (померлого) годувальника на кожного члена сім’ї. А також якщо право на пенсію має двоє і більше непрацездатних членів сім’ї (крім батьків, дружини (чоловіка)) - у розмірі 50 % грошового забезпечення загиблого годувальника на кожного непрацездатного члена сім’ї.

Як повідомлялось, 24 лютого президент рф володимир путін оголосив про початок вторгнення в Україну. Російські війська обстрілюють та знищують ключові об'єкти інфраструктури, проводять масовані обстріли житлових районів українських міст і селищ із використанням артилерії, реактивних систем залпового вогню та балістичних ракет.