ОПЕРАТИВНА ІНФОРМАЦІЯ СТАНОМ НА 28 БЕРЕЗНЯ 2022 РОКУ ЩОДО СИТУАЦІЇ У МЕДВЕДІВСЬКІЙ ГРОМАДІ

Дата: 28.03.2022 17:01

9-й рік війни. 33 день повномасштабного вторгнення російських військ в Україну. 33 день героїчного спротиву нашого народу проти московської навали. Ми стоїмо! Наші захисники мужньо боронять нашу країну на всіх рубежах. На деяких ділянках підрозділи ЗСУ, Тероборони та добровольчих батальйонів перейшли у наступ. А ми працюємо усі задля нашої Перемоги!

Станом на вечер 28 березня загальна ситуація у Медведівській ТГ контрольована.

Минула доба на території громади, завдяки нашим захисникам, була спокійною.

Комендантська година - з 20.00 до 6.00. Проте ще раз нагадую, що потрібно дотримуватися всіх вимог.

Усі комунальні підприємства району працюють у штатному режимі. Об’єкти критичної інфраструктури — повністю під підвищеним контролем.

Нині триває війна на терені нашої Держави, яка вимагає скоординованих зусиль всіх громадян. У цей складний час фінансове і моральне навантаження відчуває кожна родина. Водночас, для подальшого стабільного функціонування всіх служб громад потрібно відповідально ставитись до сплати комунальних послуг та податків.

Однак при цьому на час війни зупинили всі пені та штрафи. Тобто тих, хто не зможе заплатити, не каратимуть. Але рано чи пізно сплатити заборгованість доведеться. Усім доброчесним жителям громади дякую за відповідальність і громадянську позицію!

У громаді працюють гуманітарні центри, оперативні штаби, які надають допомогу внутрішньо переміщеним особам.

Віримо в ЗСУ!

Слава Україні! Героям Слава!

Слава українському народові!

Ми вистоїмо! Ми переможемо!