Триває кампанія з атестації педагогічних працівників області

Дата: 31.03.2022 15:37

Процес професійного вдосконалення працівників галузі освіти не втрачає своєї актуальності навіть у часи війни. Наразі в області триває перший етап атестації педагогічних працівників.

Натепер науково-методичною радою затверджено висновок щодо 287 педагогічних працівників Черкащини. Їм присвоїли або ж підтвердили звання «вчитель-методист», «вихователь-методист», «педагог-організатор-методист», «керівник гуртка- методист», «практичний психолог-методист».

Нагадаємо, що педагогічні працівники Дніпропетровської, Донецької, Житомирської, Запорізької, Київської, Луганської, Миколаївської, Одеської, Сумської, Харківської, Херсонської, Чернігівської областей та м.Київ, які потребують термінового підвищення кваліфікації, але які не мають змоги зробити це у своїх регіонах у зв’язку із активними бойовими діями на цих територіях, мають нагоду пройти на безоплатній основі навчання за програмою підвищення кваліфікації обсягом 30 годин (1 кредит ЄКТС) за дистанційною формою (в режимі офф-лайн) в КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради».

Реєстрація на перший набір триватиме до 7 квітня 2022 року за посиланням: https://bit.ly/3Lm8exC

Управління освіти і науки ОВА, КНЗ «Черкаський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних працівників Черкаської обласної ради» та органами управління освітою здійснюються належні заходи щодо своєчасного проходження педагогічними працівниками подальших, – ІІ та ІІІ – етапів атестації.