ДВАДЦЯТЬ ДРУГА СЕСІЯ ВОСЬМОГО СКЛИКАННЯ 30.08.2022 року 12:00

Дата: 28.08.2022 19:38

ПОРЯДОК ДЕННИЙ

1. Звіт про роботу Медведівського сільського голови і виконавчого комітету Медведівської сільської ради за 2021 – І півріччя  2022 рр.

1. Про затвердження керуючого справами (секретаря)виконавчого комітету Медведівської сільської ради.

1. Про внесення змін до складу виконавчого комітету Медведівської сільської ради.

По питаннях 1-3 доповідає Іванченко А.О., Медведівський сільський голова.

1. Про надання матеріальної допомоги на  лікування. Мироненко Н.М., Кононенко Н.М., Івановій Г. Д., Вакуленко М.Г., Вакуленко М.Г.

1. Про передачу та списання з балансу сільської ради транспортного засобу, який залучається під час мобілізації для забезпечення потреб ЗСУ

1. Про встановлення та затвердження на 2022-2023 батьківської плати за харчування дітей в ЗДО Медведівської сільської ради

По питаннях 4-6 доповідає Кошова В. В. начальник фінансового відділу Медведівської  сільської ради.

1. Про затвердження Положення про службу у справах дітей Медведівської СР  в новій редакції.

Доповідає начальник служби у справах дітей Лук’яненко Оксана Борисівна

1.  Про відповідь на депутатський запит Сивоконя С. Л. «Про доступ до публічної інформації» Інформує  Сивокінь С. Л., член комісії

На сесію запрошені ГО "СІЧ".

Вестиметься відеофіксація.

Сільський голова                                            Андрій ІВАНЧЕНКО