Громадські роботи – дієвий інструмент тимчасової зайнятості!

Дата: 28.04.2023 13:43

Важливою підтримкою для безробітних людей в умовах воєнного стану, є їх участь в оплачуваних громадських роботах.

Джерелами фінансування громадських робіт є:

• місцевий бюджет - 50%
  • Фонд загальнообов’язкового державного соціального страхування на випадок безробіття - 50%.

Так, з початку 2023 року Чигиринським управлінням Черкаської філії Черкаського обласного центру зайнятості укладено 10 договорів на організацію громадських робіт з КП «ЄРЦ», відділом соціального захисту міської ради та виконавчим комітетом Медведівської сільської ради. На такі роботи вже направлено 116 безробітних. Безробітні жителі сільської місцевості охоче працюють у рідному селі за що отримують додатковий дохід.

Зокрема, у квітні 2023 року до громадських робіт залучено 47 безробітних для проведення робіт на території міста Чигирин, сіл: Галаганівка, Тіньки, Рацеве, Вітове, Трушівці, Вершаці, Матвіївка, Стецівка, Новоселиця, Іванівка, Красносілля. Ще 2 особи працюють на території Медведівської громади.

Безробітні  допомагають з наданням соціальних послуг населенню, домашнім доглядом за пенсіонерами та людьми з інвалідністю, а також займаються доброустроєм територій.