Сади Перемоги!

Дата: 03.05.2023 11:55

В час війни продовольча безпека є головним завданням для людей, які живуть і працюють в тилу.

Саме цим, зараз, у весняну пору займаються всі, хто турбується про майбутнє- формує запаси в громаді для забезпечення продовольчого захисту населення та військових в зоні бойових дій.

Для програми «Сади Перемоги» 02.05.2023 р. в Медведівську ТГ було доставлено гуманітарний вантаж - 1 т. посадкової сортової картоплі  від Благодійного фонду «МХП-Громаді» для подальшого вирощування. Весь урожай буде передано ВПО, жителям деокупованих територій та для захисників України. Дякуємо директору ТОВ "НВФ "Урожай" Олександру Воскобойніку, директору Фонду "МХП-Громаді" Волочай Тетяні,  голові ГО «Патріоти рідного краю» Романчі Юрію за постійну допомогу!