Центр зайнятості інформує!

Дата: 04.07.2023 08:11

Вимушені переселенці з різних куточків нашої країни потребують особливої уваги. Свої питання вони можуть вирішувати, як у службі зайнятості, так і в місцях свого компактного проживання.

Так, нещодавно фахівці Чигиринського управління Черкаської філії обласного центру зайнятості відвідали одне з таких місць  в Чигирині та ознайомили громадян з перевагами активних програм зайнятості.  Зокрема - професійним навчанням та наданням ваучерів, грантів для створення або розвитку власної справи та інших послуг, які надає служба зайнятості. Особливе зацікавлення викликала можливість отримання ваучера на навчання.

Успішна інтеграція на ринку праці напряму залежить від поінформованості внутрішньо переміщених громадян та найшвидшої  адаптації їх на нових місцях проживання.

Зазначимо, що з  лютого 2022 р по червень 2023 року до  Чигиринського управління Черкаської  районної філії обласного центру зайнятості звернулося 115 внутрішньо переміщених громадян, 90 з яких отримали статус безробітного. За цей час 44 особи  працевлаштовані, 2 людей взяли участь в громадських роботах.