Проведення круглого столу «Робота для ВПО: ти потрібен!»

Дата: 18.10.2023 23:56

«Робота для ВПО! Ти потрібен» – саме під таким гаслом зустрілися  учасники круглого столу,  організатором якого  стало  Чигиринське управління Черкаської філії Черкаського ОЦЗ.  До участі в обговоренні проблемних питань переселенців вперше була  залучена офіційний  представник  Ради з питань ВПО при Чигиринській міській територіальній громаді  її   голова   Євгенія Бандура.

Гранти для створення або розвитку власної справи, ваучер на навчання, компенсації роботодавцям за працевлаштування внутрішньо переміщених громадян - це  активні програми зайнятості, які стимулюють як безробітних громадян так і роботодавців  пришвидшити працевлаштування громадян,  які шукають роботу. З умовами надання  та   результатами  впровадження активних програм зайнятості ознайомила учасників зібрання Світлана Коршунова – начальник Чигиринського управління  Черкаської РФ.

Заступник міського голови Валентина Алєксєєвець, начальник відділу соціального захисту Чигиринської міської ради Світлана Піднебесна проінформували про соціальні послуги які надаються ВПО в Чигиринській територіальній громаді.

В Чигиринській територіальній громаді до вирішення  потреб ВПО активно долучається Християнська церква Велика Родина, яка постійно опікується потребами громадян, надаючи їм гуманітарну допомогу. Як саме  допомагають розповіла присутнім  представник Великої Родини Ліна Барабаш.

Степаненко Вікторія виконавчий директор ВТФ «Вікторія», підприємства, яке працевлаштує осіб з числа ВПО та відповідно і користується активними програмами зайнятості, розповіла про переваги для підприємства при працевлаштуванні  ВПО .

Лише  взаємодія  служб, роботодавців, громадських організацій та самих ВПО забезпечує ефективність допомоги  громадянам, які змушені були покинути свої домівки через російську агресію.