Увага! Громадське обговорення!

Дата: 03.07.2024 08:17
Кількість переглядів: 47

Відповідно до рішення Медведівської сільської ради № 45-2/VIII "Про надання дозволу на розробку детального плану території, частини території за межами села Медведівка в адміністративних межах Медведівської сільської ради Черкаського району, Черкаської області", ТОВ "Золотоніський Бекон" представляє розроблений детельний план території для врахування громадських інтересів при обговорені проекту детального плану території.

ДЕТАЛЬНИЙ ПЛАН ТЕРИТОРІЇ_

Пропозиції та зауваження до детального плану можна надсилати на електрону адресу - mdsr2015@ukr.net, або за адресою: с. Медведівка, вул. Б. Хмельницького, 44В, Черкаський район, Черкаська область, 20930.