Новини Медведівської територіальної громади

21 Квітня, 2021 р., 14:54
Сільська рада повідомляє:
16 Квітня, 2021 р., 15:28
Цієї зими у Худоліївці розмерзлася водонапірна вежа.
16 Квітня, 2021 р., 12:54
Шановні мешканці громади,
13 Квітня, 2021 р., 03:01
     12 квітня відбулася важлива для кожного мешканця Медведівської територіальної громади подія: голова громади Іванченко А.О. разом із керівником КНП "Чигиринський центр первинної медико-санітарної допомоги" Ременюком Р.П. офіційно представили працівникам Медведівської АЗПСМ нового  сімейного лікаря! Відсьогодні Медведівська амбулаторія загальної практики — сімейної медицини має свого сімейного лікаря - Ніколаєнко Вікторію Вікторівну.
08 Квітня, 2021 р., 10:50
     Адміністрація Медведівської ТГ висловлює скорботу та співчуття рідним і близьким загиблого солдата. 7 квітня у селі Худоліївка поховали бійця Збройних сил України, учасника бойових дій, мешканця Худоліївки, Дригу Олександра Анатолійлвича 20.05.1979 р.н. 25 березня 2021 року Олександр Анатолійович підписав черговий контракт. Причиною передчасної смерті бійця-контрактника стало хворе серце...
02 Квітня, 2021 р., 11:24
     Регулярні пориви труб водогону по вулиці Молодіжній, що у Медведівці, спонукали керівництво КП "Універсал" шукати шляхи для повної заміни водогону. Працівники комунального господарства щоденно ведуть роботи по демонтажу решток водогону та готуються прокладати новий. Придбано сучасні пластикові водогінні труби, мешканці самі міняють ввідні труби на пластик діаметром 25 мм. Тривають земляні роботи.
24 Березня, 2021 р., 12:51
Звіт про результати публічного громадського обговорення