Новини Медведівської територіальної громади

30 Жовтня, 2023 р., 08:52
         На засідані розглядався  підготовчий етап розроблення Комплексного плану просторового розвитку території територіальної громади та  проходження соціологічного опитування (анкети). Анкетування розроблене окремо для мешканців та підприємців громади.
26 Жовтня, 2023 р., 10:11
ГУ ДСНС України у Черкаській області повідомляє про небезпеку.
20 Жовтня, 2023 р., 12:36
Шановні колеги, батьки та освітяни!
19 Жовтня, 2023 р., 00:33
"Наша перемога однозначно — звільнення усієї окупованої території України. Вся територія має бути звільна. Але цього замало. Україна як держава має зробити усе, щоб все, що відбулося і розпочалося 24 лютого, ніколи не повторилось."
18 Жовтня, 2023 р., 23:56
   «Робота для ВПО! Ти потрібен» – саме під таким гаслом зустрілися  учасники круглого столу,  організатором якого  стало  Чигиринське управління Черкаської філії Черкаського ОЦЗ.  До участі в обговоренні проблемних питань переселенців вперше була  залучена офіційний  представник  Ради з питань ВПО при Чигиринській міській територіальній громаді  її   голова   Євгенія Бандура.
18 Жовтня, 2023 р., 09:51
    Щорічно 18 жовтня відзначається Європейський день боротьби з торгівлею людьми, мета якого – висвітлення проблеми торгівлі людьми, необхідність об’єднання зусиль для протидії цьому явищу, переслідування злочинців, надання допомоги постраждалим особам.
06 Жовтня, 2023 р., 13:49
     05.10.2023 до Медведівської громади завітала благодійна організація «БФ право на захист»  з гуманітарною допомогою для внутрішньо переміщених осіб. Було надано гуманітарну допомогу у вигляді; пледів, ковдр зимових,  подушок , наборів постільної білизни, рушників, гігієнічних наборів, каністр для води,  кухонних наборів, термосів,  ламп на сонячних батареях, розкладних ліжок, спальних мішків.
05 Жовтня, 2023 р., 00:30
"Ми не обирали війну. Але ми прийняли бій. І сам Бог на нашому боці. Нам вистачить сил здолати ворога."
02 Жовтня, 2023 р., 11:57
    Робимо все можливе, щоб українські військові отримували всі необхідні послуги швидко та зручно. На Гіді з державних послуг ветерани та члени їхніх сімей можуть знайти покрокові інструкції про те, як оформити потрібні довідки чи одержати допомогу від держави.
01 Жовтня, 2023 р., 09:21
Дорогі наші ветерани, представники старшого покоління!