Новини Медведівської територіальної громади

18 Липня, 2023 р., 16:21
     Соціальне сирітство – це соціальне явище, обумовлене наявністю в суспільстві дітей, які залишилися без піклування батьків внаслідок позбавлення їх батьківських прав, визнання недієздатними, безвісти зниклими і т. д.
04 Липня, 2023 р., 08:11
           Вимушені переселенці з різних куточків нашої країни потребують особливої уваги. Свої питання вони можуть вирішувати, як у службі зайнятості, так і в місцях свого компактного проживання.
23 Червня, 2023 р., 14:22
26 січня 2016 року був прийнятий Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо посилення соціального захисту дітей та підтримки сімей з дітьми», який уперше в українському законодавстві закріпив таку сімейну форму влаштування дітей, як патронатна сім’я.
23 Червня, 2023 р., 14:22
Про затвердження Змін до Державного стандарту догляду вдома
22 Червня, 2023 р., 11:29
Хочете почати торгівлю на фондовому ринку, відновити обіг цінних паперів чи створити організацію професійних учасників ринку капіталів, але не знаєте, з чого почати? Переходьте на Гід з державних послуг. Там знайдете покрокову інструкцію, як отримати необхідну послугу. Замість того, щоб годинами розбиратися самотужки.
13 Червня, 2023 р., 08:21
Які державні податкові послуги доступні на Гіді?
06 Червня, 2023 р., 15:18
Цивільне населення під час оголошення „ПОВІТРЯНОЇ ТРИВОГИ“ може скористатися найпростішими укриттями, які розташовані на території Медведівської ТГ, а саме:
06 Червня, 2023 р., 12:21
Уже вдруге Україна відзначає Міжнародний день захисту дітей в умовах повномасштабної війни. У час, коли права маленьких українців жорстоко порушуються, як ніколи важливо робити все можливе, щоб наші діти мали повноцінне безпечне дитинство.
02 Червня, 2023 р., 10:31
Учні Головківського ліцею взяли участь у міжнародному (німецько-польсько-українському) проекті, який відбувся 15-21 травня 2023р. у молодіжному таборі Блокхаус Альхорн, що неподалік Гросенкнетен, Нижня Саксонія, Німеччина.
05 Травня, 2023 р., 12:51
Висловлюємо щиру подяку Фонду Міжнародної Солідарності, в особі Голови правління Рафала Дзєнцьоловського, за надану гуманітарну допомогу Медведівській сільській територіальній громаді у вигляді генераторів 3.8кВт - 3 шт. вартістю 5160,00 злотих, генератора 5.5 кВт - 1 шт. вартістю 3357,90 злотих та генератора 8 кВт 3-ф - 1 шт. вартістю 4784,70 злотих. Проект співфінансується в рамках польського співробітництва з розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща.